Πανελλήνιες 2021:«Συγχαρητήρια»!!!

Η Διεύθυνση και οι Συνεργάτες των Εκπαιδευτηρίων Φρυγανιώτη συγχαίρουν τους μαθητές-αποφοίτους τους για την εισαγωγή τους στις Πανεπιστημιακές Σχολές της χώρας μας. Σε μια  δύσκολη και πρωτόγνωρη χρονιά, κατακτώντας υψηλές θέσεις, οι μαθητές μας, και πλέον απόφοιτοι, άνοιξαν ένα καινούργιο κεφάλαιο στο διάβα της ζωής τους, ανοίγοντας νέους ορίζοντες με δύναμη και αισιοδοξία. Ευχόμαστε σε όλους καλή σταδιοδρομία και καλή τύχη!!!

 ΚΩΤΑΪΔΟΥ ΣΟΦΙΑ                                          ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΧΡΙΣΤΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΑΡΙΑΔΝΗ                 ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ                   ΝΟΜΙΚΗ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΖΙΩΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ                                        ΝΟΜΙΚΗ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΦΙΛΑΡΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ                                      ΝΟΜΙΚΗ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ                 ΙΚΑΡΩΝ ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ                          ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.)-ΟΠΛΑ

ΤΖΙΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΟΥΗΛ                    ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑΚΟΣ ΠΑΥΛΟΣ                       ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ ΜΥΡΤΩ                                   ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗ ΧΡΥΣΗ                                ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)

ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                      ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΞΑΝΘΗ)

ΛΑΔΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                     ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΞΑΝΘΗ)

ΣΕΒΑΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ                                         ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)

ΠΑΠΑΣΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ       ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ-ΕΠ. & ΤΕΧΝ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                                 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΣΤΟΓΙΑΝΝΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                          ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ, ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝ. (ΣΕΡΡΕΣ)

ΜΠΟΥΖΗ ΧΡΥΣΗ                                             ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΛΑΜΙΑ)

ΚΟΚΟΛΙΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                        ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΥΛΑΝΤΩΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΛΙΑΡΕΤΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ                               ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ             ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΠΑΜΙΛΤΙΑΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ                 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΔΟΜΝΑ                                         ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ         ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ, ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ & ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                                 ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ, ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ & ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΧΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                                   ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ, ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ & ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΣΕΒΑΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                      ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ)

ΤΣΙΓΓΕΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                              ΟΡΓ. & ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ)

ΚΑΡΑΚΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                   ΦΥΣΙΚΗ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΖΗΒΟΝΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                           ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΑΠΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                         ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ                                  ΕΦΑΡΜ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΚΟΥΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                                      ΧΗΜΕΙΑ ( ΚΑΒΑΛΑ)

ΔΙΟΛΑΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ                               ΓΕΩΠΟΝΙΑ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΣΙΜΠΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ                             ΓΕΩΠΟΝΙΑ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                           ΓΕΩΠΟΝΙΑ (ΦΛΩΡΙΝΑ)

ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ, ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΞΥΛΟΥ & ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)

ΚΩΣΤΑΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ                                  ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ, ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΞΥΛΟΥ & ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)

ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ                          ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ                        ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ                             ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΤΣΕΡΒΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                               ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

ΤΣΙΤΛΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ                              ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ & ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ             ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ (ΑΘΗΝΑ)

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ-Ν.          ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΦΑΝΤΕΛ ΖΑΚΛΙΝ                                            ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑ & ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΙΑ (ΤΡΙΚΑΛΑ)

ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                               ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ (ΛΑΜΙΑ)

ΤΣΕΡΒΕΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                              ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ (ΛΑΜΙΑ)

ΖΕΜΠΙΛΙΑΔΟΥ ΠΟΛΙΣΤΣΟΥΚ ΕΛΙΝΑ      ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ (ΑΙΓΙΟ)

ΑΡΜΟΥΤΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ                                ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)

ΓΡΑΨΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ                                        ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΛΥΚΙΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ                                     ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΝΙΚΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ                                          ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)

ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ                        ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΕΡΡΕΣ)

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ                                  ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΕΡΡΕΣ)

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                 ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                      ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

Ελληνικα