Οι μαθητές μας στα Πανεπιστημιακά Αμφιθέατρα!!!

     Η Διεύθυνση και οι Συνεργάτες των Εκπαιδευτηρίων Φρυγανιώτη Συγχαίρουν τους μαθητές-αποφοίτους τους, που μέσα από μια δύσκολη χρονιά, πέτυχαν, κατακτώντας υψηλές θέσεις, να μεταβούν από τις Σχολικές Αίθουσες στα Αμφιθέατρα των Πανεπιστημίων της επιλογής τους,  αναζητώντας το μέλλον τους. Συγχαρητήρια στα παιδιά μας που εκπλήρωσαν τους Στόχους και τα Όνειρά τους!

ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ                                                                                  ΙΑΤΡΙΚΗ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΚΡΕΖΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ                                                                                          ΙΑΤΡΙΚΗ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΔΡΟΓΑΛΑ ΣΟΦΙΑ                                                                                            ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΩΤΑΪΔΟΥ ΣΟΦΙΑ                                                                                          ΒΙΟΛΟΓΙΑ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΣΙΜΠΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ                                                                                      ΝΟΜΙΚΗ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΣΙΤΛΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                                                                             ΝΟΜΙΚΗ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΧΑΛΑΜΠΑΚΗ ΜΑΡΙΑ                                                                                     ΝΟΜΙΚΗ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΣΑΡΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ                                                ΝΟΜΙΚΗ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ                                                    ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ                    ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗ ΧΡΥΣΗ                                  ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗ ΤΑΝΙΑ                                       ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΜΗΧ/ΚΩΝ ΥΠ/ΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ)

ΛΥΣΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                                   ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ                                       ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΞΑΝΘΗ)

ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΑΝΘΗ                                    ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΜΗΧ/ΚΩΝ ΥΠ/ΣΤΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ                            ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ (ΦΛΩΡΙΝΑ)

ΠΙΑΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                                                ΔΗΜ/ΦΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚ/ΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΣΟΡΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ                          ΔΗΜ/ΦΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚ/ΝΙΑΣ  (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΒΕΝΕΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                            ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡ/ΚΗΣ-ΕΠ. & ΤΕΧΝ. ΥΠ/ΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΠΛΙΑΜΠΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ                                    ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡ/ΚΗΣ-ΕΠ. & ΤΕΧΝ. ΥΠ/ΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΔΡΟΣΟΥ ΧΡΥΣΗ                                                                           ΟΡΓ. & ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΘΕΟΔΩΣΑ ΣΤΕΛΛΑ                                                         ΟΡΓ. & ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΛΟΥΚΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ                                                            ΟΡΓ. & ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΟΤΣΑΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ                                               ΟΡΓ. & ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΟΥΛΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ                                                      ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΑΡΜΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ                                       ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΟΝΤΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                                                       ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΡΙΜΙΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                                              ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΠΑΣΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΑΝΘΙΜΟΣ                   ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                      ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΣΕΡΒΕΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                                                                               ΧΗΜΕΙΑ (ΚΑΒΑΛΑ)

ΖΕΡΖΕΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ                                                                             ΦΥΣΙΚΗ (ΚΑΒΑΛΑ)

ΚΑΝΑΚΑΡΗ ΜΑΡΙΑ                                                                                         ΦΥΣΙΚΗ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΧΕΚΙΜΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ                                                                               ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ)

ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                                                                          ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ                                                                      ΓΕΩΠΟΝΙΑ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΓΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ                                                                     ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ

ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΜΕΛΙΝΑ-ΕΛΕΝΗ                                                           ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ                                                                                ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΥΛΙΔΟΥ-ΕΛ ΧΑΝΤΑΝΤ ΜΑΡΙΑ                                                                ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ                                                                             ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΕΡΖΑΝΙΔΗΣ-ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                                            ΙΣΤΟΡΙΑ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΣΙΑΜΗΤΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                                                                     ΙΣΤΟΡΙΑ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ                                    ΙΤΑΛΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ                                                   ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΝΕΡΣΕΣΟΒΑ ΕΙΡΗΝΗ                                                                                      ΜΑΙΕΥΤΙΚΗ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΡΜΟΥΤΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ                                                                                 ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ (ΛΑΜΙΑ)

ΜΑΤΣΕΚ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΙΩΣΗΦ                                                                     ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΑΡΚΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΑ                                                           ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)

ΨΑΡΡΑ ΜΑΡΙΑ                                                                                                 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΑΘΑΝΑΤΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ                                        ΕΠ/ΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧ/ΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ)

ΑΚΟΓΛΑΝ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ                                  ΕΠ/ ΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠ/ ΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧ/ΚΗ ΗΛΙΚΙΑ(ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ)

ΚΡΙΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                                          ΕΠ/ΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛ/ΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                       ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚ/ΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ    (ΚΟΖΑΝΗ)

ΒΟΥΡΝΑΖΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ                                                                                  ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΜΠΑΧΑΡΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ                                                                           ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΚΟΧΛΙΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ                                                                               ΟΡΓ. & ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ)

ΠΑΠΑΣΑΒΟΓΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ                                                                     ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ)

ΤΣΙΓΓΕΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                                                 ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ)

ΒΑΖΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                                                                    ΘΕΟΛΟΓΙΑ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                                                                ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΚΕΡΚΥΡΑ)

ΛΟΓΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                                                                                  ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ)

ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                                                                   ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                                                                         ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΖΑΦΕΙΡΙΔΟΥ ΕΛΕΑΝΑ                                                                                 ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ)

ΓΡΑΨΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ                                                                                        ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ                                                                            ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΔΙΑΚΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                               ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΣΕΝΚΕΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ                                                                         ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΦΟΔΙΑΣΤΙΚΗΣ ΑΛΥΣΙΔΑΣ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ)

ΠΑΠΑΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ                       ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)

ΠΑΠΑΣΑΒΟΓΛΟΥ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ                    ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ & ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (ΨΑΧΝΑ ΕΥΒΟΙΑΣ)

ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ                                                                             ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΖΑΚΥΝΘΟΣ)

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ                                                        ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΓΡΙΝΙΟ)

ΜΠΑΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ                                                    ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ                ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΑΛΙΕΙΑΣ & ΥΔΑΤ/ΓΕΙΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)

                            

ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΣΕ ΚΟΡΥΦΑΙΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑ ΤΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ

ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ                   ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ   CONCORDIA UNIVERSITY CHICAGO

ΜΠΑΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ       ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ   FACULTATEA DE MEDICINĂ VETERINARĂ din Bucureşti

 

ΘΕΡΜΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ    ΚΑΙ   KΑΛΗ  ΣΤΑΔΙΟΔΡΟΜΙΑ!

 

 

 

 

 

Ελληνικα